Co jsou to Božonky

KONTAKTY

Silonky – nosíme je skoro každý den. Bohužel představují naší současnou kulturu vyhazování. Ráno je rozbalíš, večer je většinou vyhodíš. ​Průměrný pár zřídka přežije den, a tak miliardy punčocháčů skončí každý rok na skládce. Změňme tuto skutečnost!

Hledali jsme cestu a připojili jsme se ke komunitě značek, vyrábějící udržitelné a etické produkty. Tento směr a myšlenky jsou teď naší vizí.​ #božonkygang

Božonky vyrábíme z chytré příze Amni Soul Eco®, světově jediným recyklovatelným vláknem. Díky tomu se na konci své životnosti plně rozloží. I když je hodíte přímo do směsného odpadu, rozloží se do pěti let. Ty běžné silonky potřebují na rozložení 40 až 100 let. Věděli jste to?

Biologicky rozložitelné Božonky vyrábíme pouze s použitím nezávadných materiálů. Výsledkem je certifikace OEKO-TEX®. Přeloženo pro Vás: Božonky prošly přísnou kontrolou a neobsahují teď žádné druhy hrůz — od pesticidů a těžkých kovů až po karcinogenní barvení a stovky dalších chemikálií.

Božonky jsou bezešvé, super hladké a pevné. Jen tak se nezatrhnou! S Vaší laskavou péčí už nehrozí žádná rozjetá oka, žádný stud ani trapné situace. #vždy dokonalá

Božonky jsou antibakteriální. Poslední koupel v lázni s aloe vera je jemnou parfemací, která silonky přemění ve svěží, voňavé, hladké a pevné – prostě #boží.

Náš
příběh

Naše
vize

Síla je sexy a odvaha je součástí ženskosti. 

Chtěli jsme pro nás ženy vytvořit něco jiného – silonky, které nesvědí a nezapáchají. Které jsou bez pesticidů a těžkých kovů, karcinogenních barev a stovky dalších chemikálií a hrůz​.

Chceme oblékat punčošky hebké, voňavé a jemné, ale zároveň pevné. Takové, které s naší laskavou péčí vydrží několik cyklů oblékání a budou naší denní součástí. Řekněme NE dnešní kultuře vyhazování.

A protože jsme ženy, matky, tety, babičky a hlavně vizionářky, chceme předat našim dětem a vnoučatům krásný svět, ve kterém budou moct dýchat, smát se, žít. #udržitelnost

Hledali jsme cestu pro tuto odvážnou myšlenky. Přinesli jsme Vám Božonky, boží silonky pro uvědomělé ženy.​